Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Başkan Hasan Karabağ, Büyükşehir için sahaya çıktı

Başkan Hasan Karabağ, Büyükşehir için sahaya çıktı

Adı adaylık için geçen isimlerden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir’in uzak ilçelerinden Beydağ, Kiraz ve Ödemiş’i ziyaret ederek sahaya indi.

09 Ekim 2018 - 16:12

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, yerel seçimlerde aday olmayacağını açıklamasının ardından Büyükşehir için aday adayı olmayı düşünen isimler çalışmalarına start verdi. Adı adaylık için geçen isimlerden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir’in uzak ilçelerinden Beydağ, Kiraz ve Ödemiş’i ziyaret ederek sahaya indi.

4-250.jpg

Kendi ilçesinde iki dönemdir başkanlık yapan ve halk tarafından çok sevilen Başkan Karabağ’a ilgi büyük oldu. Üç ilçe örgütünü ve Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk'ü de ziyaret eden Karabağ hem partililerle hem de vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

1-571.jpg

‘İZMİR DURUŞUNU ANADOLU’YA YAYMALIYIZ’

Daha önceki seçim çalışmalarında sık sık uzak ilçelerde de bulunan Başkan Karabağ’ı Küçük Menderes Havzasında tanınan Hasan Karabağ’a vatandaşlar Büyükşehir adaylığı yolunda başarılar diledi. Karabağ ise vatandaşlara ‘İzmir duruşunu Anadolu’ya yaymalıyız. Elimizden geldiğinden daha fazla çalışmalıyız. Bu ülke şehitlerimizin kanlarıyla kuruldu ama şimdi sahte seçimlerle yıkılmaya çalışılıyor. Çok dikkat etmemiz lazım’ şeklinde mesaj verdi.

729485c5-f227-4fc4-a153-3241ccf063be.jpg

2-486.jpg
5-090.jpg6-053.jpg7-033.jpg

Bu haber 1943 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaliteli Şarj Cihazları
Kaliteli Şarj Cihazları
Dördüncü Arama
Dördüncü Arama